Gatta to jedna z najbardziej znanych na rynku marek, która wchodzi w skład firmy Ferax, działającej na rynku od 1993 roku. Swoją popularność zdobyła przede wszystkim dzięki produkcji odzieży pończoszniczej – pończoch, rajstop, skarpet czy podkolanówek.

bielizna damska GattaDzięki efektywności produkcji i przemyślanym kampaniom promocyjnym rajstopy Gatta stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów na rynku. Dzisiaj to sztandarowy produkt tej firmy, który doczekał się kilkunastu oddzielnych kolekcji. Gatta Collant to rajstopy i pończochy w najmodniejszych kolorach i wzorach danego sezonu, Gatta Beauty oferuje rajstopy modelujące sylwetkę, poprawiające krążenie, ułatwiające walkę z cellulitem, a także rajstopy ciążowe, a Gatta Medicare to rajstopy i pończochy przeciwżylakowe. Ze względu na duży wybór rajstop Gatta każda kobieta może odnaleźć w poszczególnych kolekcjach modele pasujące do jej zapotrzebowania i indywidualnych upodobań. Warto też podkreślić fakt, iż marka zadbała także o najmłodszych – kolekcja Gatta Cottoline to rajstopki, podkolanówki i skarpetki dla dzieci.

Chociaż wyroby pończosznicze to flagowy produkt Gatty, marka znana jest także z produkcji bielizny – damskiej, męskiej i dziecięcej. Bielizna Gatta także posiada kilka submarek – Bodywear to bielizna bezszwowa, która idealnie dopasowuje się do ciała i nie odznacza pod ubraniem, Active jest termoaktywna, a bielizna Gatta Active Shapewear to kolekcja o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Wśród bielizny Gatty można też odnaleźć stroje kąpielowe oraz kolekcje dla mężczyzn.

Tak szeroka oferta sprawia, iż Gatta może konkurować swoimi produktami na światowym rynku. Kolekcje Gatty są sprzedawane na całym świecie, dzięki czemu marka buduje swój międzynarodowy wizerunek.