Tunika granatowa

Tuniki to uniwersalny strój, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Wydłużony krój sprawia, że kobiety o okrągłych kształtach w prosty sposób mogą ukryć zbędne kilogramy. Alternatywa ta doskonale maskuje masywne uda oraz zbyt dużą pupę. W połączeniu z eleganckimi szpilkami podkreśli atuty kobiety oraz optycznie wydłuży nogi.

Ogólnie rzecz ujmując, tunika to wydłużona bluzka. Nie ma ściśle wyznaczonych kryteriów, którymi powinni kierować się projektanci tunik, w rzeczy samej istniej epod tym względem pełna dowolność kroju i fasonu. Zaletą wspomnianej dowolności jest to, że w sklepach można znaleźć propozycje różniące się krojem i fasonem, a także szeroko rozumianym stylem.

Tunika doskonale współgra z różnymi rozwiązaniami, począwszy od legginsów, poprzez jeansowe rurki, a na spódniczkach ołówkowych skończywszy. Można ją komponować z obuwiem sportowym, a także eleganckimi szpilkami. W praktyce oznacza to, że tunika sprawdzi się w każdej sytuacji, począwszy od zakupów, a na ważnej kolacji firmowej skończywszy.

Wychodząc na spotkanie towarzyskie warto połączyć tunikę z wygodnymi rurkami lub legginsami i dopełnić balerinami. Będzie to zestaw wygodny i efektowny jednocześnie.

Tę samą tunikę można wykorzystać podczas firmowej kolacji, nie mniej jednak w tym przypadku należy pamiętać, że niezbędny jest strój wizytowy. Inaczej rzecz ujmując, tunikę należy dopełnić eleganckimi spodniami w kant lub ciemną, ołówkową spódniczką oraz eleganckimi butami na obcasie lub szpilkami. Ważną funkcję odgrywa starannie wykonany makijaż oraz odpowiednio dobrana biżuteria.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *