Stringi damskie

Stringi to seksowna, a wręcz erotyczna bielizna. Najczęściej noszona jest przez kobiety, jednak ostatnio znalazła swoich zwolenników również wśród mężczyzn. Dla panów przeznaczone są specjalne stringi męskie. Czym więc właściwie jest ten element bielizny?

Zwrot stringi pochodzi z angielskiego wyrazu „string”. Tłumacząc na język polski, oznacza on sznurek. Ogólnie mówiąc, stringi to po prostu jeden z rodzajów majtek. Wyróżniamy tutaj stringi damskie oraz stringi męskie. Tylna część takich majtek jest wąskim paskiem materiału. Bardzo często grubość tego paska jest podobna do grubości sznurka. Stąd właśnie wzięła się ich nazwa. Sznurek chowa się pomiędzy pośladkami. Zwykle tego rodzaju majtki nosi się ze względów estetycznych. Kobiety zakładają je do obcisłych sukienek, spódnic oraz spodni. Dzięki temu spod ubrania nie wystają nieestetyczne szwy podstawowej bielizny. Oczywiście stringi są także głównym elementem bielizny erotycznej. Podkreślają atrakcyjność sylwetki i wzbudzają pożądanie. Przy tym kobiety często decydują się także na zakup stroju kąpielowego ze stringami. Dzięki niemu mogą dokładniej opalić całe swoje ciało, przy tym także i pośladki. Wyróżniamy kilka typów tej właśnie bielizny.

Stringi mogą np. kończyć się atrakcyjnym tyłem lub dodatkowymi zdobieniami. Określa się je wtedy jako G-stringi lub T-stringi. Oprócz tego w sklepach z bielizną można znaleźć także stringi męskie bez pasa, który łączyłby poszczególne ich elementy. Są to C-stringi. Oczywiście do wyboru mamy także bielizną do noszenia na co dzień, jak i tą przeznaczoną na specjalne, erotyczne wieczory. Stringi to także element wielu strojów kąpielowych.

Niewątpliwie stringi są jednym z podstawowych elementów bielizny. Od lat noszą je kobiety, które chcą podkreślić swój seksapil. Dopiero w ciągu ostatnich lat na rynku pojawiły się także męskie stringi. Wbrew pozorom szybko stały się one popularne. Często są kupowane w roli podarunku dla bliskiej osoby. Taki prezent powinien zachwycić każdego mężczyznę, któremu zależy na dobrym wyglądzie.