Bokserki damskie

Decydując się na zakup bokserek dla swojej kobiety, musieliśmy wybierać pomiędzy ogromną liczbą ich wzorów i rodzajów. Wybór ten, zapewne nie należał do zbyt łatwych. Bokserski damskie, to przecież już bardziej intymna forma odzieży damskiej i jakiekolwiek wpadki, mogłyby się tu źle skończyć. O czym pamiętać po ich zakupie?

Damskie bokserki jako bielizna

Noszenie damskich bokserek, może być traktowane na równi z noszeniem bielizny. Jeśli jednak kobieta zdecydowała inaczej, to trzeba pamiętać o dobraniu odpowiedniego kolorytu zarówno samych bokserek jak i bielizny. Najlepiej zdecydować się na bezpieczne, cieliste barwy (w przypadku bielizny).

Pranie bokserek damskich

Bokserki damskie, najczęściej są wykonane z materiałów sztucznego pochodzenia. W tym przypadku, bezwzględnie należy unikać prania w wysokich temperaturach. Bezpieczne 40 stopni Celsjusza jak najbardziej wystarczy.

Noszenie bokserek damskich

Jeśli chłopak kupił swojej dziewczynie bokserki damskie, to nie oznacza to, że wszędzie można w nich pójść. Niektóre z nich, o bardziej prześwitujących barwach, są zarezerwowane raczej dla obojga partnerów. Z kolei bezpieczna czerń bądź ewentualnie biel, z powodzeniem może być stosowana np podczas uprawiania sportu.